Bezrzecze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
425 000 PLN
Cena za m2
367,65 PLN
Powierzchnia działki
1 156 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
FNI22989

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana w doskonałej lokalizacji.
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, zlokalizowana na Bezrzeczu,gm. Dobra, pow.policki rejon ulicy Platynowej,o powierzchni 1156 m2.
W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna/szeregowa/bliźniacza. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - oznaczona jest symbolem 1bMJ/U-przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolno stojąca.
Prąd na działce, gaz w trakcie inwestycji PGNiG, woda i kanalizacja znajduje się przy ul. Mahoniowej, możliwe podłączenie jest w planach. Na tą chwilę są wydawane pozwolenia na studnie głębinowe, ścieki - szambo lub ekologiczna oczyszczalnia bio.
Działka w kształcie nieregularnym. W bliskiej odległości przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, apteka, siłownia, sklep i markety.
Doskonała inwestycja przyszłościowa pod własny dom.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Iwona Szustkiewicz

Iwona Szustkiewicz

Telefon:
533 406 006
E-mail:
iwonasz@fortnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fort Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Fort Nieruchomości z siedzibą przy Bł. Królowej Jadwigi 11/3, 70-307 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@fortnieruchomosci.pl… czytaj więcej