Szczecin

Stare Miasto, ul. Grodzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
18 000 000 PLN
Powierzchnia
1 836 m2

Opis nieruchomości

Pozwolenie na przebudowę obiektu zakłada,

od strony ul. Grodzkiej 50:

- 9 mieszkań od 45m2 do 116m2 , winda zewnętrzna.

od ul. Kuśnierskiej 13:

19 pokoi hotelowych z łazienkami, restaurację z rozbudowanym, zaszklonym ogrodem, pomieszczenia SPA w piwnicy.

Wydane pozwolenie na budowę.
Nieruchomość nie jest zabytkiem, została odbudowana w latach 60, wyglądem i architekturą nawiązując do Zamku Książąt Pomorskich. Wówczas zdecydowano o wbudowaniu w wejście od strony Grodzkiej , tzw. Portal wejściowy, wg analiz pochodzi on z XVI w. Całość jest zachowana i odremontowana Portal wraz z rzeźbą na 1 piętrze stanowią zabytek ruchomy, natomiast cały obiekt zabytkiem nie jest. Stropy betonowe. Nowa/e: elewacja, dach, drewniane okna, własny węzeł cieplny, wszystkie mieszkania wydzielone i postawione ściany, część zaszpachlowana, nowe barierki ( w trakcie realizacji) przy wszystkich schodach z metaloplastyki oraz kamienne schody (część), położona elektryka, obecnie kładzione są instalacje hydrauliczne.(po wpisaniu adresu Grodzka 50 Szczecin w Google od razu pokazuje się główne wejście - obecnie1836 m2 powierzchni użytkowej, po zabudowaniu ogrodu zimowego ponad 2000m2), grunt stanowi własność.

Od strony hotelu, wszystkie pokoje wybudowane wraz z wyposażonymi łazienkami, brak drzwi.

Mapa

Kontakt

Fort Nieruchomości

Telefon:
91/4882033
E-mail:
biuro@fortnieruchomosci.pl
Skype:
willowka030478

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fort Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Fort Nieruchomości z siedzibą przy Bł. Królowej Jadwigi 11/3, 70-307 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@fortnieruchomosci.pl… czytaj więcej