Szczecin

Wały Chrobrego, ul. Parkowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 000 PLN

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży Kamienicy umiejscowionej w oficynie w centrum Szczecina ,blisko Wałów Chrobrego i centrum Miasta, licznych restauracji , galerii handlowych i parku.

Budynek będący przedmiotem sprzedaży i został wzniesiony w 1890 r. w stylu industrialnym. Do końca XX w. służył jako obiekt przemysłowo-rzemieślniczy, ze zmienną historią wykonywanych w nim usług, rzemiosł i drobnej wytwórczości, oraz zamieszkania.

Wybudowano go na planie prostokąta. Wejście do budynku prowadzi od strony wschodniej poprzez przybudówkę na poziomie parteru. . Od strony północnej i wschodniej obiekt posiada doświetlenie oknami, natomiast od zachodu ma „ślepą” ścianę sąsiadującą z następną posesją. Od strony południowej budynek posiada niewielką prostokątną przybudówkę, w której zlokalizowane były toalety.

Wszystkie kondygnacje są podobne i składają się z klatki schodowej, dużego pomieszczenia (halą)przeznaczonej na działalność rzemieślniczą lub do zamieszkania , małego pomieszczenia za klatką schodową (pom. socjalne) skomunikowanego z halą poprzez otwór drzwiowy i w/w toalet, do których dostęp prowadził z klatki schodowej.

Budynek pięciokondygnacyjny , w tym cztery kondygnacje nadziemne i jedna kondygnacja podziemna(piwnica)

- pow. zabudowy: 120,00m2

- pow. użytkowa:

- piwnica: 29,30m2

- parter: 85,30

- I piętro: 75,90

- II piętro: 77,90

- III piętro: 72,30

- IV piętro: 10,70

RAZEM PU= 351,40m2

Obecnie budynek przechodzi kapitalny remont i będzie gotowy do zakupu w stanie deweloperskim na wrzesień 2022. Wymienione zostały nowe okna ze szprosami, cały budynek został docieplony, całkowicie wymieniony został dach . W środku klatka schodowa zostanie pokryta płytami granitowymi , oraz zainstalowana nowa balustrada , wszystko w stylu loftowym . Położona nowa instalacja sanitarna oraz elektryczna . Całkowicie wymienione zostaną podłogi , na ścianach nowe tynki, sufity zostały wypiaskowane i wysodowane tak aby zachować styl industrialny. Budynek można podzielić na 4 apartamenty , lub 4 lokale użytkowe biurowo-usługowe. Nieruchomość znakomicie nadaje się na gabinety lekarskie , kancelarie prawne , ze względu na swój styl biuro architektoniczne lub 4 piętrowy budynek biurowy . Budynek będzie sprzedawany w stanie deweloperskim , ale istnieje możliwość wykończenia pod klucz wedle projektu klienta. Budynek nie jest wpisany do rejestru Konserwatora Zabytków. Zapraszam na prezentacje. Do ceny należy doliczyć podatek vat.

Mapa

Kontakt

Fort Nieruchomości

Telefon:
91/4882033
E-mail:
biuro@fortnieruchomosci.pl
Skype:
willowka030478

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fort Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Fort Nieruchomości z siedzibą przy Bł. Królowej Jadwigi 11/3, 70-307 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@fortnieruchomosci.pl… czytaj więcej