Szczecin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
24 500 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
700 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2010
Numer oferty
261706

Opis nieruchomości

Nowy obiekt w sąsiedztwie znanych sklepów sieciowych z branży wykańczania wnętrz. Powierzchnia 700 m2 na piętrze budynku I - piętrowego. Koszty najmu to 45 zł/m2 + koszty eksploatacyjne. Do dyspozycji klientów winda osobowo - towarowa oraz ruchome schody. Lokal godny polecenia z uwagi na dobry dostęp do komunikacji miejskiej bezproblemowy parking poza strefą, możliwość wyeksponowania reklamy zewnętrznej. Idealna lokalizacja dla najemcy zajmującego się ekspozycja i sprzedażą artykułów z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej, mebli, artykułów dekoratorskich itp. Polecam z uwagi na standard i wygodę klientów. Do dyspozycji może być też lokal biurowy w cenie 40 zł/m2, czyli dodatkowo 2400 zł.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Kontakt

Fort Nieruchomości

Telefon:
91/4882033
E-mail:
biuro@fortnieruchomosci.pl
Skype:
willowka030478

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fort Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Fort Nieruchomości z siedzibą przy Bł. Królowej Jadwigi 11/3, 70-307 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@fortnieruchomosci.pl… czytaj więcej